Aktualności
Mamy dla Was „Przepis na Rozwój”

Komunikować o takim projekcie to sama przyjemność. Ponad 14-letnie doświadczenie w pozyskiwaniu dofinansowania w obszarze zasobów ludzkich, infrastruktury i R&D, pozwoliło HRP na zdobycie rekordowej kwoty 60 mln PLN, przeznaczonej na usługi rozwojowe dla MŚP z województwa łódzkiego. Środki trafią do firm w postaci specjalnych bonów szkoleniowych. To szybki i łatwy sposób na zdobycie dofinansowania szkoleń lub usług doradczych, które znacząco poprawią wiedzę i kompetencje pracowników, a tym samym przyczynią się do poprawy konkurencyjności przedsiębiorstwa. Z naszym wsparciem komunikacyjnym szybko zmienimy „Przepis na Rozwój” w sprawdzony przepis na sukces.

Z jednej strony, poprzez funkcję copywritera i pisanie artykułów do prasy specjalistycznej, budujemy świadomość „rynku pracownika” i korzyści płynących z inwestowania w ciągły rozwój.

Z drugiej - wykorzystując dobre relacje z mediami lokalnymi, marketing internetowy, teksty SEO oraz kampanie reklamowe adwords, docieramy z bezpośrednim przekazem do kluczowych grup docelowych.