Aktualności
Mieszkania bardzo pożądane Potwierdziły się prognozy i tendencje, jakie można było zaobserwować przez ostatnie 12 miesięcy na rodzimym rynku mieszkaniowym. Jak wynika z badań Głównego Urzędu Statystycznego, rok 2016 przeszedł do historii sektora deweloperskiego jako rekordowy pod względem podaży. Wszystkich domów i mieszkań wybudowano zaś najwięcej od 2008 roku. Deweloperzy biją rekordy, lecz przy bliższej analizie obu półroczy widać już pierwsze ślady hamowania. W zestawieniu „rok do roku”, od lipca odnotowano mniejszą liczbę projektów, których realizację rozpoczęto (spadek o 7% w stosunku do drugiej połowy 2015).

Na wizerunek firmy i budowanie świadomości marki składają się nie tylko produkty i usługi, lecz także wiedza i znajomość rynku, a często także… dobry kontakt z mediami.

Jako agencja PR, pomagamy dzielić się naszym Klientom spostrzeżeniami w ramach dobrych relacji z mediami, co często owocuje prestiżowymi publikacjami prasowymi.


Przykład? Eksperci firmy OPG Property Professionals, którzy za pośrednictwem profesjonalnej agencji public relations z Łodzi udzielili komentarza na temat bieżącej sytuacji w branży deweloperskiej dziennikowi „Rzeczpospolita”.