Aktualności
Na poddaszu jak w szklarni? Pomyśl o jego… ociepleniu! Fala upałów co roku zalewa ciepłem nie tylko znajdujących się na plaży urlopowiczów, ale też nasze domy, w których nieraz czujemy się niczym w szklarni. Co zrobić, by latem poprawić komfort mieszkania? Nasi Klienci, Paroc Polska i OKPOL, przekonują: może wydawać się to nieco paradoksalne, ale latem warto zadbać o dodatkowe docieplenie i szczelniejsze okna w budynku. Izolacja cieplna działa bowiem w dwie strony – nie tylko zabezpiecza dom przed ucieczką energii zimą, lecz również zapobiega przenikaniu gorąca do wnętrza budynku latem.

Inwestycje w zwiększenie standardu energetycznego domu warto dokładnie przemyśleć, najlepiej bazując na obiektywnych poradach ekspertów. Jako agencja PR działamy więc dwutorowo.

Z jednej strony, poprzez funkcję copywritera i pisanie artykułów, rozwijamy świadomość rynku i edukujemy odbiorców produktu.

Z drugiej strony, wykorzystując dobre relacje z mediami branżowymi i prasą codzienną, marketing internetowy, teksty SEO oraz kampanie reklamowe adwords, zajmujemy się budowaniem świadomości marki oraz kreowaniem wizerunku firmy wśród kluczowych grup docelowych.