Aktualności
Niebanalny klient, agencja, event. Łódź powitała przestrzeń Co\Walk HUB!

O tym wieczorze mówiła cała biznesowa Łódź. Agencja PR Tower Group Communications miała przyjemność zorganizować uroczyste otwarcie Co\Walk HUB – nowej przestrzeni do pracy, nauki i rozwoju dla freelancerów, startupów i młodych firm z branży technologicznej, która uzupełniła kreatywny ekosystem OFF Piotrkowska Center w Łodzi. 

Brief dla agencji PR był prosty: 

przygotować listę gości w oparciu o potencjalnych klientów oraz stworzyć niezapomniane doświadczenie dla gości. W tym celu odwołaliśmy się idei przestrzeni, która sprzyja nawiązywaniu twórczej współpracy oraz aktywności fizycznej w ciągu dnia. W Co\Walk HUB pomysły poodbijamy na stole ping-pongowym, budżety porozciągamy na drabinkach, a maraton programowania zamienimy na sprint na bieżni. Obok sesji networkingowych z udziałem łódzkich przedsiębiorców wprawiliśmy więc w ruch zarówno pomysły, jak i mięśnie, budując razem z gośćmi Maszynę Goldberga!

PR produktowy? 

To nam się udało! Potwierdza to liczba zapytań i leadów biznesowych, które już następnego dnia zasypały skrzynkę pocztową naszego klienta. Szukasz klimatycznej przestrzeni do pracy, nauki i rozwoju w samym sercu miasta? A może chcesz umieścić tu jeden ze swoich zespołów projektowych w ramach działań employer branding? Agencja Tower poleca: let’s walk together with Co\Walk HUB!