Aktualności
Wywiad: Szkolenia - dlaczego warto? Gdy Agencja PR Tower rozpoczynała współpracę z Sopro – producentem profesjonalnych systemów chemii budowlanej, firma dopiero przygotowywała się do cyklicznych spotkań z wykonawcami. Dziś, Akademia Profesjonalisty to jedno z najbardziej rozpoznawalnych, a zarazem najchętniej wybieranych spotkań, dedykowanych profesjonalnym glazurnikom i brukarzom. O ich sile świadczy wyróżniająca forma - całodzienne spotkania w układzie warsztatowym zakładają nie tylko poznanie systemów produktowych, ale przede wszystkim sprawdzenie ich działania w praktyce. Takie założenie pozwala więc na swobodną wymianę doświadczeń zawodowych i przedstawienie opinii na temat stosowanych produktów.

Pierwsze spotkanie w ramach wiosennej edycji Akademii Profesjonalisty Sopro już za nami, a to tylko jeden z nielicznych obszarów komunikacyjnych, którym zajmuje się Agencja PR Tower. Dbamy również o media relations, prowadzimy fanpage Sopro, dostarczamy profesjonalne treści copywriterskie i teksty reklamowe, budując wizerunek marki na polskim rynku budowlanym.

O tym, dlaczego tak ważne jest ciągłe pogłębianie swojej wiedzy i doskonalenie umiejętności w codziennej pracy Glazurnika, opowiada Tomasz Stępień - Dyrektor ds. Doradztwa Technicznego Sopro Polska http://bit.ly/2mEsznp.