O nas

Jesteśmy Agencją zintegrowanej komunikacji specjalistycznej z bogatym doświadczeniem multibranżowym, popartym wieloma kompleksowymi kampaniami PR – w Polsce i na świecie.

Planujemy i realizujemy kampanie, które nie tylko pozwalają budować przewagę konkurencyjną naszych Klientów, ale kreują wizerunek i umacniają świadomość konsumencką oferowanych marek, produktów czy usług.

Tower

Wiemy, że profesjonalizm i skuteczność zawsze idą w parze z zaufaniem i otwartością. Słuchamy, doradzamy, tworzymy i komunikujemy.

Zespół

Profesjonalny zespół to połączenie ludzi o różnorodnych umiejętnościach i jednym, wspólnym celu. Managerowie, copywriterzy, specjaliści od contentu i wydarzeń specjalnych – łączy nas know – how, pasja i zaangażowanie.

Jak działamy?

Wsłuchujemy się w potrzeby Klienta, analizujemy i nieustannie monitorujemy rynek, pozostajemy w stałym kontakcie z mediami. O komunikacji myślimy w sposób całościowy, biorąc pod uwagę nawet najmniejsze niuanse.

Zasięg

Trafne określenie grupy odbiorców to podstawa budowania odpowiedniego komunikatu. Każdy przekaz dobieramy do potrzeb indywidualnego adresata – mediów, partnerów, pracowników czy klienta ostatecznego.

Know – how

Nasz zespół to doświadczeni specjaliści posiadający wiedzę z różnorodnych dziedzin, co pozwala na profesjonalną realizację działań dla szerokiego wachlarza marek - w wielu różnych branżach.

Inicjatywa

Działanie jest wartością. Śledzimy trendy, analizujemy zmiany w branży, rekomendujemy i inicjujemy aktywności. Nie czekamy na to, co się zdarzy – sami tworzymy możliwości komunikacyjne.